www.cvonline.hu

Team Manager

  • Az álláshirdetés frissítve 3 napja
Feladatok:
  • Nagyobb méretű csapat (kb. 30 – 40 fő) felépítése, szoftverfejlesztők toborzása, később a csapat People Management feladatainak ellátása
  • Csapattagok motiválása és mentorálása
  • Kollégák oktatási és fejlesztési tervének elkészítése és követése
  • A csapat kompetenciamenedzsmentje
  • Részvétel a kompenzációs csomagok előkészítésében
  • Csapaton belüli és csapatok közötti szinergiák felismerése és erősítése
  • Munkarend, szabadságok, utazások tervezése, engedélyezése és követése
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Projekt költségek tervezése, követése és riportálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Együttműködés Product owner, Scrum Master és Architekt kollégákkal
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú (műszaki vagy informatikai) végzettség
  • Min. 2 év people management és/vagy scrum master tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete
  • Stratégiai és analitikus gondolkodás, gazdasági szemlélet
  • Technológiai, projekt és domain alapismeretek
  • Angol nyelv minimum tárgyalási szintű ismerete (felsőfokú német nyelvtudás előny)
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktivitás, erős önképzési hajlandóság
Amit kínálunk:
  • Izgalmas és kihívásokkal teli feladatok
  • Tapasztalt kollégák segítenek a betanulásban
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet és biztos munkahely
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomag
  • Lehetőség továbbképzésekre
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő