www.cvonline.hu
Team Leader
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.19.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 982207
lejárt
Team Leader

(Pest)

Pozícióleírás
Az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk Team Leader pozícióba kollégát.
Feladatok:
- 5 fős IT helpdesk csapat irányítása a belső szabályzatoknak megfelelően
- célok, célkitűzések KPI-ok meghatározása
- a már meglévő folyamatok ellenőrzése és adott esetben javítása
- új kollégák betanítása
- együttműködés a különböző csapatokkal
- folyamatos támogatás nyújtása és adott esetben a feladatok eszkalálása
- ad hoc jellegű problémák kezelése és megoldása

Követelmények
- legalább3 év tapasztalat help desk területen
- legalább 1 év csapatvezetői tapasztalat
- tárgyalóképes angol ÉS német nyelvtudás
- ITIL ismeretek (tanusítvány megléte előny)
- csapatjátékos
-folyamatszemlélet
-eredményorientált

- versenyképes fizetés
- dinamikus környezet
- megbízható munkahely

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest