www.cvonline.hu

Team Leader

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, műszaki területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő, szolgáltató partnere részére

Team Leadert

keres.

Feladatok:
• 20 fős csapat operatív irányítása,
• Telekommunikációs, szoftverfejlesztési projektek stratégiai managementje,
• Folyamatok kialakítása, fejlesztése, továbbfejlesztése,
• Szakmai képzések ütemezése a HR-rel szorosan együttműködve,
• Ügyféltárgyalások lebonyolítása, projekt megbeszélések levezénylése,
• Új kollégák felvételénél aktív közreműködés,
• Munkatárs orientált céges kultúra folyamatos fejlesztése.

Elvárások:
• IT/műszaki területen szerzett BSC diploma,
Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat elengedhetetlen,
• Szoftverfejlesztési vagy ehhez szorosan kapcsolódó területen, people managementben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
• Magabiztos angol nyelvtudás,
• Emberközpontú, támogató, dinamikus személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód.

Amit ajánlunk:
• Családias, barátságos munkahelyi környezet,
• Dinamikus, elhivatott csapat,
• Versenyképes bér,
• Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő