www.cvonline.hu

Team Leader / Supervisor

  • A hirdetés 282 napja lejárt

Immár több mint 15 éve működő globális vállalat, mely komoly szerepet tölt be Magyarországon a különböző környezetvédelemmel és víztisztítással kapcsolatos megoldások elterjesztésében. A cég többek között jelen van a gyógyszeriparban, higiéniai területeken, ital- és élelmiszergyártásban illetve egészségügyi piacokon.

pozícióba keresnek munkatársat.

Képes vagy hatékonyan vezetni egy kis csapatot? Ötleteidet szeretnéd megvalósítani a folyamatok tökéletesítésével? Alapos, határozott és jó csapatjátékosnak érzed magad? Érték számodra a szolgáltatás és problémamegoldás magas szintű képviselése? Elszántnak és elkötelezettnek érzed magad?

Ha magadra ismersz akkor az alábbiakért leszel felelős:

  • Meggyőződni arról, hogy az ügyfél rendeléseket időben elhelyezzék és azok elsőre is korrektek legyenek
  • Tervezni és irányítani a szállítmányokat, kezelni az összes kapcsolódó dokumentációt az üzemekkel és raktárakkal globálisan
  • Segítséget nyújtani a felmerülő problémákra szoros határidőn belül
  • Meghatározni hosszútávú megoldásokat, megfelelő körülményeket teremteni az időbeli kézbesítésre a megbízók számára
  • Gyors megoldásokat szervezni a Sürgős Szolgáltatás Kérések részére globális szinten
  • Biztosítani a pontos és időbeli számlázást

Fő feladataid:

  • Építsen kölcsönös előnyös kapcsolatokat az érdekeltekkel és többi üzleti egységekkel
  • Felügyelje a csapat munkaterhelését, bizonyosodjon meg róla, hogy a csapat céljai találkoznak az elvárásokkal
  • Felmerülő problémák esetében legyen az első számú továbbító, proaktívan menedzselje az ügyfelek elvárásait
  • Kezelje az ügyfél panaszokat, tegyen javító intézkedéseket
  • Felelős a vezetői folyamatok fejlesztéséért, aktívan részt vesz a foylamatfejlesztések kezdeményezésében globálisan
  • Hozza létre és teljesítse az ISO és SOX panasztételi eljárásokat
  • Állítson kihívásokat, de elérhető, realisztikus fejlesztési célokat mind csapat, mind egyéni szinten
  • Készítsen havi és fél éves teljesítmény értékeléseket
  • Szervezzen rendszeres csapat meetingeket
  • Vegyen részt aktívan a csapat fejlesztésében a mentori programon keresztül
  • Felelős az új csapattagok felvételéért
  • Tartsa be a költségvetési elvárásokat

Elvárások

  • Min. 2 év csapatvezetői tapasztalat
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Példaképként tekinthető csapatkapitány
  • Proaktív személyiség
  • Eredmény orientált
  • Elkötelezettség a határidők és a kemény munka iránt
  • Ügyfél- és emberközpontú
  • Rugalmas
  • Folyékony ANGOL, német nyelv ismerete előny