www.cvonline.hu
Team Leader (SAP) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 749303
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Biztosítja, hogy az elvárt szolgáltatási szinteket a csoport teljesítse.

 - Közeli vagy hasonló szakmai kompetenciákkal rendelkező munkatársakat fog össze.

 - Kiosztja a feladatokat a közvetlen munkatársai számára, a feladatok elvégzését ellenőrzi, biztosítja a csoporttagok egyenletes leterheltségét.

 - Erőforrásokat allokál (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv).

 - Kevésbé tapasztalt munkatársak betanítását megszervezi, abban részt vesz.

 - Javaslatot tesz teljesítménycélok kijelölésére.

 - Továbbítja az üzemeltetési és más releváns üzleti információkat a csoport felé.

 - Biztosítja a csoport jó közérzetét; megkönnyíti a hatékony csapatmunkát és a konfliktuskezelést.

 - Figyelemmel kíséri a csoport termelékenységét és üzemeltetési teljesítményét, és szükség esetén korrekciós lépéseket tesz.

 - Biztosítja az integrált vállalati eszközök eredményes használatát; kezeli a folyamatoknak, eljárásoknak és szabványoknak való megfelelést.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - SAP Basis adminisztrációs tapasztalat előnyt jelent

 - Középfokú angol nyelvtudás

 - MS Office programok ismerete

 - Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban ill. prezentációs készség)

 - Kiváló tárgyalóképesség, szociális kompetencia – kritikus helyzetekben is

 - Diplomáciai érzék az érzékeny ügyfélpanaszok kezelése során

 - Kiváló szervezői és időmenedzsment készségek, stressz-tűrő képesség, rövid határidők betartása

 - Különböző kultúrák, szervezeti egységek közti együttműködésre való képesség

 - Nyitottság az újítások iránt

 - Gyakorlatias és kezdeményező munkastílus

 - Eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79912

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs