www.cvonline.hu
Team Leader (Referenciaszám: PJ4928)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1082131
lejárt

Szegedi telekommunikációs partnercégünk lakossági területére keresünk, lelkes és elkötelezett jelentkezőket

Team Leader
pozíció betöltésére

Az új munkatárs feladatai:
- A csoport napi munkájának irányítása.
- Az irányítása alá tartozó csoport munkájának összehangolása és felügyelete, a feladatok kiosztása és számonkérése.
- A szervezeti egység mindenkori céljaihoz kapcsolódó működési mutatók elvárt szinten tartása, azok további fejlesztése, javítása, ezek visszajelzése az osztályvezető felé.
- A csoporttagok erős és gyenge pontjainak feltárása, az egyének és a csoport folyamatos fejlesztése, képzése, az elért eredmények visszacsatolása (együttműködve a társosztályokkal).
- Előre kialakított és elfogadott értékelési rendszer alapján az irányítása alá tartozó beosztottak teljesítményének folyamatos figyelemmel kísérése, értékelése, fejlesztése.
- Csoportok képviselete más területeknél, rendszeres kapcsolattartás a társterületek munkatársaival.
- A vezetői feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása, és a csoportok tevékenységével kapcsolatos riportok, jelentések felhasználása, elemzése, szükség esetén eseti riportok készítése, bemutatása.
- Ügyeletes vezetői feladatkör betöltése (szükség esetén hétvégi beosztásban is), az ezzel együtt járó ügyfélkezelési folyamatokban való részvétel (írásos és telefonos formában is).

Elvárások:
- Középfokú végzettség

- Legalább egy év Call Center munkatapasztalat
- Középszintű angol nyelvtudás
- Kiváló MS Office ismeretek
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
- Proaktív, nyitott személyiség
- Megoldás orientált gondolkodásmód
- Csapatjátékos, kreatív, rugalmas

Munkavégzés helye:
- Szeged

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.