www.cvonline.hu

Team Leader - IT Solution Architect (Development Solution)

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Partnerünk fejlesztési csapatának vezetésére keresünk egy új munkatársat, belső fejlesztésű rendszerének fejlesztésére és üzemeltetésére.

Ügyfelünk piacvezető az IT Szolgáltatás területén.

Feladatok:

  • Üzleti igények elemzése, megoldás tervezése, proaktív javaslattétel a fejlesztésekre
  • A rendszerben tervezett változások hatásainak elemzése, modellezése, felkészülés a lehetséges kockázatokra.
  • A megoldás implementációjának folyamatos nyomon követése, a folyamat közben beérkező módosítási igények felmérése, értékelése és megvalósíthatóságának vizsgálata.
  • A fejlesztői csapat irányítása, mentorálása.
  • A rendszer üzemeltetése, SLA biztosítása, incidensek kezelése.
  • Együttműködés az üzleti és IT társosztályokkal

Elvárások:

  • Széleskörű és mély IT fejlesztési területen szerzett technikai tudás
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Üzleti szemléletmód, megoldás-orientált hozzáállás
  • Magas szintű kommunikációs készség különböző szinteken, különböző csoportokkal
  • Konfliktus kezelés - erős kollaborációs készség

 Előny:

  • PHP, Yii, JavaSctipt, jQuery, AngularJS, HTML5, CSS, Bootstrap ismerete
  • Version control (git), Continous integration (Jenkins) ismerete
  • Oracle database, SQL, PL/SQL ismerete
  • Web services (REST, JSON) ismerete
  • Agilis projektvezetési módszertan (SCRUM) ismerete

For further information of the role please contact

REED Specialist Recruitment

Dalma Géczi

Recruitment Consultant – IT&Technology

E-mail cím megjelenítése

Bajcsy-Zsilinszky út 12. Budapest, Hungary

Tel: + 36 1 88 33 506(Direct)

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő