Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TEAM LEADER – TATABÁNYA (HR7496602X)

Keresel egy változatos munkalehetőséget?
Erőt érzel magadban egy 20-25 fős csapat vezetésére?

MEGBÍZÓNK:
10 év autóipari és minőségbiztosítási szakértelemmel rendelkező magyarországi vállalat, mely tevékenységével a tömegtermelés és az autóipar széles skáláját lefedi. Magasan képzett szakembereivel a gyorsan változó igényekre rugalmasan tud reagálni. Széleskörű referenciával, hazai és nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkezik. Központi munkatársai családias, közvetlen és segítőkész légkörben végezhetik munkájukat.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Piacképes fizetés, utazási és lakhatási támogatás
  • Dinamikus, fiatalos környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Kihívásokkal teli, változatos  pozíció

FELADATAID LESZNEK:

  • Válogató- és utómunka projektek vezetése
  • Fizikai állománnyal való aktív kapcsolattartás, munkájuk segítése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Napi munkavégzéshez szükséges adminisztráció elkészítése, beleértve a munkaügyi adminisztrációt
  • Dolgozók oktatása

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Önálló, határozott és proaktív személyiséggel rendelkezel
  • Autóiparban vagy minőségbiztosítási területen szereztél tapasztalatot
  • Ismered a minőségellenőrzési folyamatokat
  • Mobilis vagy
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezel

ELŐNYT JELENT HA:

  • Magabiztosan használod az angol vagy a német nyelvet

MUNKAVÉGÉZS HELYE:

  • Tatabánya és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény megjelölésével küldd el a lenti e-mail címre.
A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása