www.cvonline.hu

TEAM LEAD

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 960861

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak.  Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Team Lead

Munkavégzés helye: Budapest

Külföldön is elismert magyar szoftverfejlesztő cég budapesti központjába elhivatott, jó kommunikációs készséggel rendelkező szakembert keresünk az infrastruktúra csapat vezetésére.

A cég az egyedi fejlesztésű szoftver megoldásával több, mint 100 országban van jelen. Professzionális működését és a produktív szoftverfejlesztést számos szakmai díj támasztja alá. Zöldövezetben lévő modern irodaházba, innovatív környezetbe várják a leendő munkatársat.

Feladaok:

►    A nemzetközi informatikai háttér zavartalan működésének biztosítása, a fejlesztendő területek azonosítása, fejlesztési javaslatok kidolgozása

►    Az informatikai infrastruktúra felügyelete, karbantartása, optimalizálása

►    A 8 fős IT csapat szakmai vezetése, munkájuk koordinálása, ütemezése, prioritások elbírálása

►    A rendszerek fejlesztési lehetőségeinek vizsgálata, új megoldások, technológiák megismerése, bevezethetőségének vizsgálata a működési hatékonyság növelésének érdekében

►    Az infrastruktúra tervszerű, összehangolt fejlesztése, tervek készítésében való részvétel, új technológiák megismerése, kipróbálása és rendszerbe állítása az informatikai vezetővel való egyeztetés alapján

►    Az IT költségvetés tervezésében való aktív részvétel

►    Az informatikai infrastruktúra különböző elemeinek dokumentálása, a dokumentáció frissítése

Elvárások:

►    Informatikai támogató csapat vezetésében szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat

►    Komplex informatikai projektek tervezésében és kivitelezésében való jártasság

►    Középszintű Angol nyelvtudás írásban és szóban is

►    Informatikai vagy mérnöki végzettség

►    Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven is

►    Vezetői készség

►    Windows és Mac alapú rendszer adminisztráció

►    Windows szerver ismeret

►    TCP/IP hálózati ismeretek

►    Virtualizációs technológiák ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

►    Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség

►    Professzionális környezet, elhivatott szakemberek

►    Versenyképes jövedelem, bónusz, céges autó és egyéb juttatások

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Látogasson el honlapunkra Link megjelenítése és fedezzen fel új lehetőségeket!

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...