www.cvonline.hu

Team koordinátor (Raktári koordinátor)

  • A hirdetés 1194 napja lejárt

A Rudolph Logistik Gruppe egy nemzetközi logisztikai szolgáltató Európa szerte közel 4000 munkavállalóval. Átfogó logisztikai megoldásokat fejleszt és kínál különböző iparágak, elsősorban az autóipar, számára.

A vállalat győri telephelyére, a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft-hez, keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Raktári / komissiózó munkatársak feladatainak irányítása
  • Aktív részvétel a dolgozók munkafeladatainak betanításában és fejlesztésében
  • Dolgozók napi ügyeinek intézése (szabadság, jelenléti ívek vezetése)
  • Jelentési kötelezettség a műszakvezetők felé
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a területen dolgozó társosztályokkal
  • Munkaterületre vonatkozó szabályok, előírások betartatása
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • A területhez tartozó anyagok mozgatása targoncával

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • csoport irányításában szerzett tapasztalat (10-15 fő)
  • rendszerszemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • döntéshozatali képesség
  • szervező képesség
  • alapfokú MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • termelő vállalatnál és / vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • utazáshoz útiköltség térítés, több településről is szerződéses járatok biztosítása
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő vállalatnál

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Jelige: „Team koordinátor”

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő