www.cvonline.hu

Team coordinator

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. Egyre növekvő számú munkavállalóiból jelenleg több mint 400 szakember áll rendelkezésre Közép- és Kelet-Európában, akik sokéves tapasztalatukkal, szakértelmükkel és elkötelezettségükkel biztosítják a Qualysoft-projektek sikerét.

Jelenleg saját csapatunkba keresünk Team coordinator kollégákat.

Feladatok:

• Software fejlesztői csoportok (40-50 fő) munkájának napi szintű koordinációja, támogatása
• People managementhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása
• Erőforrás tervezés, karrier management, éves teljesítményértékelésekben való részvétel
• Részvétel az interjúztatásban
• Szoros kapcsolattartás az üzleti területekkel, üzletágakkal és ügyfelekkel, valamint a társosztályokkal

Követelmények:

• Felsőfokú végzettség
• Legalább 5 éves szervezetfejlesztésben/team leader/project manager pozícióban szerzett tapasztalat
• Multinacionális, preferáltan IT-s cégnél szerzett munkatapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret
• Rendszerekben, folyamatokban történő gondolkodás
• Jó kommunikációs és kooperációs készség
• Határozott fellépés
• Magas fokú felelősségtudat, terhelhetőség

Amit kínálunk:

• Kíváló munkakörülmények
• Versenyképes jövedelem
• Fiatalos, barátságos légkör

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő