Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

TC ügyfélreferens

Feladatok:

 Az OTP Bank

TeleBANK Center Osztálya

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

7*24 órás telefonos ügyfélszolgálati tevékenység keretében:

  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű kiszolgálása,
  • információnyújtás - ügyfélkezelés
  • banki műveletek telefonon történő precíz végrehajtása
  • ügyfél-igény alapú termékajánlás, telefonos értékesítés

Követelmények

  • érettségivel és/vagy középfokú szakirányú végzettséggel,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismerettel rendelkezik (Word, Excel),
  • ügyfélorientált, türelmes, nyitott, sikerorientált és teljesítmény-centrikus személyiség,
  • fontos jellemzője a jó kommunikációs készség, monotónia-tűrés,
  • kitartás és értékesítés-orientáltság,
  • rugalmas és nagy teherbírású, kész a többműszakos munkavégzésre
  • (beleértve a kora reggeli, késő esti, hétvégi, esetenként ünnepnapi, valamint az éjszakai munkavégzést is),
  • megbízható, pontos munkavégzés jellemzi,
  • nyitott a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent

  • értékpapír ügyintézői jogi vizsga és/vagy banki szakirányú végzettség
  • Call Centerben és / vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
Akit keresünk:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő