www.cvonline.hu

TBC Operátor

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 927605
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • TBC koordinátor vagy termelési felettes irányítása és beosztása alapján TBC bevonatolási munkálatok
  • Bevonatolások előkészítése a termékeket maszkolásával, homokszórásával, illetve a plazma por előkészítése a használt technológiának megfelelően
  • TBC gépek beállítása, működtetése, felügyelete, szükséges átállásokkal és ezzel járó szóró pisztoly szerelésekkel együtt
  • Elvégzi a bevonatolt termékek utómunkáit (vizuális és műszeres méréssel ellenőrzi a szórásvastagságot a technológiai előírásoknak megfelelően).
  • Elvégzi a megelőző karbantartást a TBC kabinokban az OPM utasításoknak megfelelően.
  • Használja az MES és helyi ‘beírófüzet’rendszert a job-ok és szettek nyomonkövetése és labor jegyzőkönyv készítés érdekében, illetve elvégzi a szükséges gépállás-idő adatkitöltést.
  • Kitakarítja a TBC kabinokat és közvetlen környezetüket a tisztántartási utasításnak megfelelően
  • Aktívan részt vesz a napi ellenőrzésekben (napi megelőző gépkarbantartás vezetése, emelőgépnapló),
  • Segíti műszakvezetőjét a napi 5S tevékenységében,
  • Támogatja és irányítja a területen alkalmazott LMS – TPM fejlesztéseket, napi munkákat valamint folyamatfejlesztő ötleteket ad,
  • Segít a műszak termelékenységének javításában

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány, műszaki háttér
  • Gyártás/termelésben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedően teljesítő előnyben részesül
  • TBC területen végzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség,
  • Kiváló szervezőkészség, jó csapatjátékos,
  • Számítógépes jártasság (Word, Excel).
  • 12 órás munkarend vállalása