www.cvonline.hu

TB ügyintéző

  • A hirdetés 679 napja lejárt

A Samsonite - Hungária Kft.

tapasztalattal rendelkező

TB ügyintézőt

keres!

Feladatok

  • Kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása,
  • A hatóságok felé bevallások, jelentések, statisztikák készítése,
  • A rábízott riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján,
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal,
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok ütemezése, koordinálása, nyilvántartás vezetése,
  • Munkavállalók utiköltség térítésével kapcsolatos nyilvántartások vezetése, bérletek kiadása,
  • Jövedelmekre és járulékokra vonatkozó elektronikus adatszolgáltatás,
  • Év végi zárási munkákban való aktív részvétel,
  • Az adóelszámolás kiadásához szükséges igazolások, iratok, dokumentumok összeállítása,
  • Munkáltatói igazolások kiadása,
  • Táppénzigénylések ügyintézése,
  • Bérinformációk nyújtása,
  • Állományi listák, kimutatások, analitikák készítése,
  • Irattározás.

Jelentkezővel szembeni elvárások

  • Legalább 4-5 év TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • Önálló, hatékony, precíz munkavégzés,
  • Magas fokú elemzési és adatkezelési képesség,
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség,
  • Határozott fellépés, energikus személyiség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Szükséges személyes kompetenciák:

  • Globalitás
  • Problémamegoldás
  • Szabálykövetés
  • Határozottság
  • Következetesség.

Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő