www.cvonline.hu

TB ügyintéző

  • A hirdetés 1234 napja lejárt
Gyakorlott TB ügyintézőt keresünk multinacionális partnercégünk számára.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

Feladatok:

  • A kijelölt területek munkavállalóinak bérszámfejtése és a jelenléti adatok feldolgozása, a pontos bérkifizetés érdekében
  • Kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • Kommunikáció a munkavállalókkal és a gyáregységekhez tartozó adminisztrátorokkal a dolgozók ledolgozott munkaidejének, szabadságának és egyéb kieső idejének elszámolása, valamint a beérkező adatok pontosítása érdekében
  • Riportok készítése

Képzettség típusa:

Szükséges végzettség: Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadói képesítés

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási és bérügyi SZAKELŐADÓI képesítés
  • TB ügyintézői tapasztalat
  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek

Készségek:

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás
  • Csapatban való munkavégzés képessége

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, biztos munkahely;
  • Egyéb juttatások, bónusz, cafetéria
  • Albérleti támogatás / bejárási támogatás
  • Szakmaspecifikus képzések

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01TBüi

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás