www.cvonline.hu

TB ügyintéző

  • Company_icon MASC Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Fő feladatok:

  • Társadalombiztosítási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hivatalokkal
  • Személyügyi ügyfélszolgálat ellátása
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • TB kifizetőhelyen szerzett legalább 2 éves gyakorlat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Word, Excel, stb.)

Elvárt kompetenciák:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • felelősségvállalás

Előnyt jelent:

  • SAP HR modul ismerete
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • megbízható háttér
  • kellemes munkahelyi légkör
  • lendületes csapat
Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű