www.cvonline.hu

TB ügyintéző

  • A hirdetés tegnap lejárt

Vidám pörgős munkaügyi csapatunkba keresünk kollégát hosszú távra! Ha van már TB kifizetőhelyi tapasztalatod és szeretnél továbbra is ezen a területen dolgozni hosszú távon, várjuk jelentkezésed

Társadalombiztosítási ügyintéző

pozícióba!

A leendő munkatársunk feladatai:

  • Társadalombiztosítási ellátások pontos és hibátlan számfejtése határidőre
  • A havi és hó közi számfejtések hibátlan elvégzése, kilépő dolgozók munkaügyi-, és TB iratainak határidőre történő elkészítése, azok átadása a munkavállalók, vagy projektvezetők/tanácsadók részére, illetve postai továbbíttatása.
  • OEP statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése
  • Kis mértékben bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Kifizetőhelyi adminisztráció ellátása
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a kollégákkal, ügyfelekkel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

·         Szakirányú TB ügyintéző végzettség

·         Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat TB kifizető helyen

·         Teljes körű kifizetőhelyi ügyintézői gyakorlat (elszámolások, statisztikák elkészítésére vonatkozó is)

·         Nexon program gyakorlati ismerete

·         Pontos precíz munkavégzés

·         Kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó képesség

·         Magabiztos, határozott személyiség,

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes alapfizetés+ cafeteria
  • Vidám, pörgős csapat
  • Születésnapkor plusz egy nap szabadság, mert nekünk fontos ez a nap!
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás