www.cvonline.hu

TB ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1190298

A piacvezető, Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba: Immár két évtizede működő vezető HR szolgálató cégünk, professzionális szervezetfejlesztő szolgáltatásaival és minőségi munkaerő kiválasztási rendszerével kiemelkedik a versenytársak közül. Közös célunk, hogy minél több álláskeresőnek segítsünk megtalálni az álommunkát, továbbá a hazai és nemzetközi vállalatok számára magas szintű szolgáltatás keretében maximális támogatást biztosítsunk. Ebbe a magasan képzett szakértői csapatba keressük új kollégánkat, akivel együttműködve még nagyobb sikereket érhetünk el!
Feladatok:

  • A munkaügyi nyilvántartások (elektronikus és papír alapú) vezetése
  • Havi és hóközi TB számfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé
  • Adatszolgáltatások összeállítása
  • A vezetői által feladatként megjelölt tevékenység ellátása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Erős MS Office felhasználói ismeretek
  • Munkaügyi / bérszámfejtési / TB tapasztalat
  • Csapatjátékos attitűd

Juttatások:
  • Versenyékpes juttaátsi csomag ( fix bér + cafateria + bónusz)
  • Stabil vállalati háttér, fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet, könnyű megközelíthetőség;
  • Többféle iparág megismerésének lehetősége
  • Profi, összetartó, lendületes csapat
  • Elsőrangú szakmai háttér, érdekes összetett feladatok

Előnyök:
  • Nexon program ismerete
  • HR szolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • XIV. kerület