www.cvonline.hu

TB ügyintéző

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1025903

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba munkakörbe.
Feladatok:

  • A Munka Törvénykönyve és más munkaügyi, társadalombiztosítási és egyéb kapcsolódó jogszabályokban előírt adminisztrációs kötelezettségek ellátása.
  • a munkaügyi nyilvántartások (elektronikus és papír alapú) vezetése,
  • havi és hóközi TB számfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére,
  • a társadalombiztosítási ellátásokra (anyasági támogatás, táppénz, gyermekápolási táppénz, baleseti táppénz, terhességi-gyermekágyi segély / csecsemőgondozási díj, GYED, stb.) való jogosultság megállapítása, az ellátásra jogosultság időtartamának figyelemmel kísérése, az ellátások számfejtése, kifizetése, a társadalombiztosítási kifizetőhely működési feltételeként a jogszabályban előírt nyilvántartások vezetése,
  • a kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé,
  • a törvényben előírt havi nyilvántartások vezetése, az ezekhez kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • Nyugdíjfolyósító Igazgatóságtól érkező adatszolgáltatásra vonatkozó megkeresések elkészítése,
  • adatszolgáltatások összeállítása,
  • a vezetői által feladatként megjelölt tevékenység ellátása.

Elvárások:
  • Társadalombiztosítási szakelőadó végzettség,
  • minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • vonatkozó törvényi előírások naprakész ismerete,
  • terhelhetőség, precizitás,
  • teljes körű TB ügyintézésben (kifizetőhelyi) szerzett jártasság.

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • stabil háttér,
  • támogató csapat.

Előnyök:
  • Szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat,
  • Nexon ismerete.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Kategória
Humán erőforrás
Régió