www.cvonline.hu

TB Ügyintéző XXIII. ker

  • Frissítve 85 napja

Partnercégünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalót az alábbi pozícióba:

TB Ügyintéző - részmunkaidős

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása (pénzbeli ellátások számfejtése, adatszolgáltatás, adminisztráció), cégen belüli TB-hez kapcsolódó kimutatások elkészítése
  • Pénzbeli ellátások igénylésének előkészítése és továbbítása az Egészségbiztosítási Pénztárak felé, valamint a táppénzes időszakokról kimutatás készítése a bérelszámoláshoz
  • Ki- és bejelentések NAV felé (munkaviszonyos és kölcsönvettek), valamint egyeztetés
  • A cégek nyugdíjügyeinek intézése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • középfokú TB szakvizsga
  • TB ügyintézésben jártasság, hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves aktív tapasztalat
  • Bérprogram TB modul ismerete (Piramis bérprogram ismerete előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szint
  • Csapatjátékos
  • Precíz, képes a határidők tartására ( havi zárási folyamat és hatósági jelentési kötelezettségek)
  • Dinamikus, terhelhető
  • Megbízható (bizalmas munkavállalói adatok kezelése)

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet és munkakörülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy hívjon minket a +36 20 284 4461-es telefonszámon!

Kategória Humán erőforrás
Régió Magyarország