www.cvonline.hu

TB ügyintéző (NexonBér)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.09.18.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnercégünk erősen motivált, csapat-orientált szakembereket keres, akik a Csoport szerves részeként hozzájárulnak a vállalati célok és feladatok megvalósításához.

Feladatok:

Partnercégünk ügyfelei részére TB ügyintézési feladatok elvégzése, kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése, adminisztrációs és munkaügyi feladatok ellátása, havi jelentések összeállítása.

Elvárások:

- Angol nyelvismeret középfokú szinten
- Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik;
- Járatos és tapasztalt a NexonBér használatában vagy ehhez hasonló programban
- Szakirányú szakképesítéssel rendelkezik és jártas a TB, munkaügy és bér területén, beleértve a jogszabályok naprakész ismeretét;
- Kimutatások, bevallások, statisztikák készítésében gyakorlott;
- Számítástechnikai ismerete (Word, Excel) magabiztos;
- Precíz, terhelhető, megbízható személyiség, önálló munkavégzésre alkalmas;

Amit kínálunk:

Hosszú távú munka- és karrierlehetőséget egy sikeres nemzetközi szervezetben, versenyképes jövedelmet, vállalati tréningeken való részvételt, tanulást és fejlődést.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -