www.cvonline.hu

TB ügyintéző és bérszámfejtő

  • A hirdetés 240 napja lejárt

R01TB

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk TB ügyintéző és bérszámfejtő kollégát.

Feladatok:

Feladatok:

  • Kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • A rábízott konkrét riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
  • Kommunikáció a munkavállalókkal, és a területéhez tartozó teamek adminisztrátorával az adatok napi pontosítása érdekében
  • Dokumentumok pontos kezelése, irattárazása

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség
  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés
  • Min. 2 éves TB ügyinézői és/vagy bérszámfejtői tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros
    • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
    • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag:
    • cafeteria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő