www.cvonline.hu

TB ügyintéző és bérszámfejtő

  • A hirdetés 1294 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk TB ügyintéző és bérszámfejtő kollégát.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

Feladatok:

  • Kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • A rábízott konkrét riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
  • Kommunikáció a munkavállalókkal, és a területéhez tartozó teamek adminisztrátorával az adatok napi pontosítása érdekében
  • Dokumentumok pontos kezelése, irattárazása

Képzettség típusa: Számvitel

Szükséges végzettség: Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség
  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés
  • Min. 2 éves TB ügyinézői és/vagy bérszámfejtői tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Dunaújváros
    • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
    • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag
    • cafeteria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: R01TB

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás