www.cvonline.hu

TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő

  • A hirdetés 797 napja lejárt
Feladatok
  • Kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • A rábízott konkrét riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
  • Kommunikáció a munkavállalókkal, és a területéhez tartozó Teamek adminisztrátorával az adatok napi pontosítása érdekében
  • Dokumentumok pontos kezelése, irattárazása
Elvárások
  • Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség és
  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés
  • B2 angol nyelvismeret
  • Nexon program ismerete
Személyes kompetenciák
  • Globalitás
  • Problémamegoldás
  • Szabálykövetés
  • Határozottság, következetesség
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Munkavégzés helye

Dunaújváros

Helyek Dunaújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő