www.cvonline.hu
TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő (angol nyelvtudással)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.12.
Jelentkezési határidő: 2014.07.15.
Hirdetés azonosító: 823704
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Dunaujvárosi multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértőt angol nyelvtudással.
Az új kolléga feladatai a következőek lesznek:

- Kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
- Riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
- Kommunikáció a munkavállalókkal, és a területéhez tartozó Teamek adminisztrátorával az adatok napi pontosítása érdekében
- Dokumentumok pontos kezelése, irattárazáa
- Bérszámfejtési feladtok ellátás

Követelmények
- Minimum középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- 2 év releváns tapasztalat
- Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség
- Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés
- Nexon program ismerete
- Magabiztos Excel használat
- Határozott, magabiztos fellépés