www.cvonline.hu

TB ügyintéző, bérelszámoló

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Bérszámfejtési és TB ügyintéző munkakörbe kifizetőhelyi gyakorlattal, munkatársat keresünk. A munkakör betöltéséhez szükséges szakirányú végzettség, legalább 3 éves szakmai gyakorlat.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Munkaügyi-, adó-, tb-, és egyéb vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Önálló,precíz, pontos, terhelhető személyiség
  • Rugalmasság, határozottság, döntésképesség, kreativitás
  • Megbízható felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny:

  • Kulcs-soft bérprogram ismerete

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő