www.cvonline.hu

TB ügyintéző (Angol tudással)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.01.
Hirdetés azonosító: 698896

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk erősen motivált, csapat-orientált szakembereket keres, akik a Csoport szerves részeként hozzájárulnak a vállalati célok és feladatok megvalósításához. Leendő kollégájuk a részletek iránti hibátlan figyelemmel, kiváló szervezőkészséggel rendelkezik, jól tud dolgozni dinamikus környezetben, a hatékonyság folyamatos fejlesztése érdekében együttműködik a vezetőséggel, illetve észreveszi azon lehetőségeket, melyek a vállalat nyereségességét szolgálják.

Feladatok:

- Ügyfeleink részére TB ügyintézési feladatok elvégzése, kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése, adminisztrációs és munkaügyi feladatok ellátása, havi jelentések összeállítása.

Elvárások:

- Járatos és tapasztalt a NexonBér használatában;
- Szakirányú szakképesítéssel rendelkezik és jártas a TB, munkaügy és bér területén, beleértve a jogszabályok naprakész ismeretét;
- Társadalombiztosítási ellátásokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítésében gyakorlott (SZJA, TB, KSH, stb.);
- Társadalombiztosítási kifizetőhely működtetése területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik;
- Angol nyelvtudás napi szintű kapcsolattartáshoz (írásban és szóban egyaránt);
- Számítástechnikai ismerete (Word, Excel) magabiztos;
- Precíz, terhelhető, megbízható személyiség, önálló munkavégzésre alkalmas;
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködő készség;
- Gyakorlatiasság, problémamegoldó képesség, complex látásmód;

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munka- és karrierlehetőséget egy sikeres nemzetközi szervezetben, versenyképes jövedelmet, vállalati tréningeken való részvételt, tanulást és fejlődést.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a