www.cvonline.hu

TB és MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, Budapesti székhelyű autóipari beszállító cég keres TOLNAI telephelyére munkatársat az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • Munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, javítása
  • Személyi anyagok kezelése
  • Munkaszerződések, módosítások elkészítése
  • Bérszámfejtésben való aktív részvétel
  • Bónusz rendszer működtetése, karbantartása, fejlesztésében közreműködés
  • Havi bér és tb jelentések határidőre történő összeállítása és megküldése a hatóságok felé;
  • Munkaügyi és statisztikai jelentések összeállítása;
  • Adatszolgáltatás NAV felé;
  • Kapcsolattartás a könyveléssel

Elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség;
  • minimum középfokú Tb ügyintézői és/vagy munkaügyi ügyintézői szakképesítés;
  • munkaügyi, bér és tb jogszabályok naprakész ismerete
  • megbízhatóság, pontosság;
  • jó kommunikációs képesség
  • minimum 3 év tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • albérlet támogatás
  • folyamatos képzési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát az alábbi  email címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő