www.cvonline.hu

TB és munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 884 napja lejárt

A Hagyományból: Jövőt!

Mi, a Diehl-csoport – mint családi vállalkozás – a jövőért tevékenykedünk. A világszerte foglalkoztatott 14.000 alkalmazottunkkal a holnap technolóiáját alakítjuk. A Diehl Aerosystems a konszern részeként a légiközlekedési iparban a pilótafülke- és kabinfelszerelések nemzetközi viszonylatban is legnagyobb és legjobb nevű beszállítói közé tartozik. A következő tevékenységekre keressük Önt:

Ahogy Ön a továbblépésünket segíti:

• Egészségbiztosítási ellátások számfejtése, naprakész nyilvántartása
• TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
• Bérszámfejtés előkészítésében való együttműködés
• HR adminisztráció, napi munkaügyi feladatok ellátásában való segítségnyújtás
• Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése

Amit elvárunk Öntől:

Legalább 1 éves RELEVÀNS szakmai tapasztalat TB területen
• TB ügyintézői végzettség (min. OKJ képesítés)
• Releváns törvényi szabályozások ismerete, gyakorlati alkalmazása
• TB informatikai (OPUS előny) és számítástechnikai ismeretek (MS Office)
• Angol és/vagy német nyelvtudás előny
• Megbizhatóság, felelősségteljes munkavégzés
• Precizitás, kiváló adminisztrációs készség

Tradicionális vállalkozásként a biztos és tartós növekedés nálunk nagyon fontos. Egy sokoldalú vállalkozás világához csatlakozik, amely különböző pozíciókban folyamatos továbbfejlődést és feladatterületeket kínál Önnek. Lelkes? Fejlessze velünk együtt Ön is a holnap csúcstechnológiáit. Jelentkezzen pályázati anyagával, valamint bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségek egyikén! Jelentkezzen!

Diehl Aircabin Hungary Kft
Kovács Annamária
4300 Nyírbátor, Ipari Park utca 9.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő