www.cvonline.hu

TB és cafetéria ügyintéző 6 órában

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1014032

Feladatok:

  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása a társadalombiztosítási törvényeknek megfelelően
  • Béren kívüli juttatási rendszer működtetése, dolgozók nyilatkoztatása, cafeteria program kezelése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése
  • Nyilvántartások, rendszeres és eseti kimutatások készítése
  • Személyi akták naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, társosztályokkal
  • Éves zárási feladatokban való részvétel
  • Alkalmanként helyettesítési feladatok: munkaügyi ügyintézés, bérszámfejtés

Elvárások:
  • Szakirányú legalább középfokú végzettség (társadalombiztosítás és munkaügy)
  • Átfogó munkajogi, társadalombiztosítási, adójogi ismeretek
  • Legalább 3 év munkaügyi és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek, különösen Excel
  • Lendületes, precíz, megbízható személyiség, önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló szervezési készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés, cafeteria rendszer
  • Munkavégzés helye: 22. kerület

Előnyök:
  • Opus Bér, TB, Webív, Cafetéria kezelő program ismerete előny

Munkavégzés helye:
  • Budapest