www.cvonline.hu

Tb- és bérügyintéző (Miskolc)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 981348

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Tb- és bérügyintéző

Feladatok:

  • Statisztikai jelentések készítése
  • Év végi zárás, mérleg, bevallások elkészítése
  • Bérszámfejtés, tb és bérügyintézés
  • Gazdasági eseményekhez kapcsolódó nyilvántartások, jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Tb- és bérügyintézői végzettség
  • Magabiztos, naprakész szakmai tudás, átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete,
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Stabil Excel és MS Office, bérszámfejtő program ismeret
  • Folyamatos precíz és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Végzettséget igazoló dokumentumok
  • Referencia
  • Fényképes önéletrajz

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!