www.cvonline.hu

TB és bérügyi referens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 984806

Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Statisztikai jelentések, elszámolások készítése havonta, illetve negyedévente
  • TB (kifizetőhelyi) és bérügyi feladatok teljes körű ellátása, ellátások megállapítása, számfejtése
  • Pénztárnapló, baleset napló napi szintű vezetése
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének ügyintézése
  • Adminisztrátorokkal, munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Szakirányú minimum középfokú végzettség (TB és bérügyi szakelőadó)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább 1-2 éves TB kifizetőhelyi tapasztalat

Előny:

  • Vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát születési dátumával a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre.

Web: Link megjelenítése Email: E-mail cím megjelenítése Tel: +36 52/446 991

Regisztrációs számok: 6291-2/2001, 8554-1/2002, 21366-2007 Intézmény akkreditációs lajstromszám: AL-1966