www.cvonline.hu
TB- és bérszámfejtő munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.13.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1017869
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális partnerünk számára keresünk német nyelvtudással rendelkező bérszámfejtőt BIATORBÁGYRA. A feladatok a következők:

- a cég munkavállalóival kapcsolatos személyügyi, bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok ellátása a cégnél alkalmazott folyamatok alapján
- hatáskörbe tartozó, Személyügy által használt számítógépes programok, adatbázisok napi szintű aktív kezelése, ezzel kapcsolatos támogatás a társterületek felé, ill. napi kapcsolattartás az anyavállalat IT részlegével

Követelmények
- 2-3 év azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat
- magyarországi szabályok szerinti bérszámfejtési tapasztalat
- aktív, legalább középfokú német - nyelvtudás (a mindennapi munkavégzéshez szükséges)
- szakirányú végzettség
- rendszerszemléletű gondolkodás
- kiemelkedő pontosság, megbízhatóság
- elkötelezettség, terhelhetőség
- önálló munkavégzés, csapatszellem

- átlagon felüli jövedelem
- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
- dinamikus csapat