www.cvonline.hu

TB, bér- és munkaügyi ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 747308

Magyar tulajdonú, 10 éve töretlenül fejlődő szolgáltató bővülő csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Komplex feladatok teljesítése 600 fős állományra,
  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • munkaszerződések módosítása,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • társadalombiztosítási feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség, minimum középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés,
  • legalább 3 éves bérszámfejtői és munkaügyi és tb ügyintézői tapasztalat,
  • minimum 300 fős állomány kezelésében szerzett teljes körű, minden munkafolyamatra kiterjedő tapasztalat beléptetéstől kiléptetési,
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office gyakorlat,
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • NEXON program ismerete és angol nyelvztudás előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör, szakmai továbbképzések,
  • Dinamikus környezet, fiatalos csapat,
  • Stabil, fejlődő vállalat, hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió