www.cvonline.hu

TB, bér- és munkaügyi ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 539073

Nemzetközi, hazánkban 20 éve szolgáltató, dinamikusan növekvő, szegmensében piacvezető partnercégünk 5 fős munkaügyi csapatába keres új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Komplex feladatok teljesítése 500 fős állományra,
  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • munkaszerződések módosítása,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • részben társadalombiztosítási feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség, minimum középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés,
  • legalább 3 éves bérszámfejtői és munkaügyi és tb ügyintézői tapasztalat,
  • minimum 300 fős állomány kezelésében szerzett teljes körű, minden munkafolyamatra kiterjedő tapasztalat beléptetéstől kiléptetési,
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office gyakorlat,
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • Opus program ismerete előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bércsomag,
  • Szakmai továbbképzések,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • Erős céges háttér: 20 éves magyarországi jelenlét, piacvezető pozíció,
  • Több mint 2000 foglalkoztatott, 10 Mrd Ft feletti éves árbevétel,
  • Stabil csapat, alacsony fluktuáció, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió