www.cvonline.hu

TAX SPECIALIST (6194)

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára – veresegyházi munkavégzéssel – munkatársat keres a következő munkakörbe:
Tax specialist

Feladatok:
•Felelős az adóvisszatérítések előkészítéséért és intézéséért, az aktuális adójogszabályokat figyelembe véve
•Felelős az adózással kapcsolatos teljesítésekért, dokumentációkért
•Adóelőleg-számítás, adókönyvelési feladatok
•Rekonsziliációk végzése
•Részvétel a havi és év végi zárásokban, kalkuláció/könyvelés szintjén
•Auditok támogatása, együttműködés adóhatóságokkal
•Adójogszabály-változások nyomon követése, összefoglalók írása és prezentálása a szakmai vezetők számára
•Cash forecastok készítésének támogatása

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi végzettség Pénzügy-számvitel területen
•Legalább erős középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
•Min. 2 év tapasztalat pénzügyi területen
•Releváns tapasztalat hasonló, adózással kapcsolatos pozícióban
•Erős pénzügyi és magyar adózási ismeret (ÁFA, természetbeni adók, társasági adó, HIPA, innovációs adó)
•Haladó Excel és MS Office tudás
•Jó analitikus készség

Előny:
•Adótanácsadói végzettség
•Bérjárulékok, vámszabályok, környezetvédelmi adók ismeret
•Oracle rendszer, vagy más ERP ismerete

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Valódi szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
•Versenyképes juttatási csomag
•Hosszú távú karrierlehetőség
•Ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról (Örs vezér tér / Újpest)

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől kb. 20 km-re)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
A tárgyban, kérjük, jelölje meg: „Tax specialist”.
Érdeklődni a 061/279 06 24 telefonszámon lehet.