www.cvonline.hu

Távközlő technikus

  • A hirdetés 714 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Technológiai Központ szervezete

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Távközlési berendezések rendszerbe illesztésével kapcsolatos feladatok végzése.
  • A berendezésekben keletkezett hibák, rendellenességek meghatározása és megszüntetése, rendszerek felügyelete.
  • Berendezések telepítésében, dokumentálásában részvétel.
  • Karbantartási és üzemeltetési hibák feltárásában és elhárításában való részvétel.
  • Tervezett infrastruktúra munkák elvégzésének előzetes egyeztetése, ütemezése, azokról előzetes tájékoztatás küldése.
  • Részt vesz az országos távközlési rendszerek felügyeleti, mérési, hibaelhárítási tevékenységében.

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség
  • a szakterületre előírt vasúti szakvizsgák (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • CCNA (Cisco Certified Network Associate) vagy azzal egyenértékű ismeret
  • Switching és Routing WAN/LAN, TCP/IP ismerete
  • Hálózatüzemeltetésben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő