www.cvonline.hu

Távközlő műszerész (Debrecen, Nyíregyháza, Mátészalka)

  • A hirdetés 12 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Távközlő műszerész

Helység
Debrecen, Nyíregyháza, Mátészalka

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • távközlési technológiai rendszerek műszaki utasításokban meghatározottak szerinti karbantartása, javítása, hibaanalízis végzése
  • a kábel és szabadvezeték nyomvonalakon készített egyedi védőszerkezetek meglétének és állapotának vizsgálata
  • a légvezeték szerelési, karbantartási munkálatok során magasban történő munkavégzés

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség - érettségi - távközlési/informatikai/ gyengeáramú villamosipari szakképesítés
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • hosszú távú, biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • a havi bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • szakmai fejlődési lehetőséget

2017.12.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Joó Sándorné 06 1/513-2587

Várjuk jelentkezését!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Nyíregyháza
Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész, Távközlési mérnök
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű