www.cvonline.hu

Távközlő műszerész – Budapest

  • A hirdetés 538 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság

Távközlési Főnökség Budapest szervezete

Távközlő műszerész

 (Budapest)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Működési területén üzemelő központok, rendszerek, berendezések, készülékek a technológiai és műszaki utasításokban előírtak szerinti karbantartása és javítása.
  • Ellenőrzi az adott távközlési berendezés szerkezeti elemek működési és áramköri paramétereit, műszaki állapotát.
  • Részt vesz az ütemezett műszaki vizsgákon.
  • Elvégzi a szakmai szabályzatokban előírt műszaki- és eseménydokumentálást.
  • Közreműködik a hálózatok és végberendezések műszakilag indokolt módosításainak kivitelezésében.

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség elsősorban távközlési, informatikai, gyengeáramú villamos ipari szakképzettség
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény a munkakör és a választott munkavégzési hely pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő