www.cvonline.hu
Távközlési mérnök/technikus (Sopron és környéke)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.12.
Hirdetés azonosító: 1057728
lejárt

Magyar tulajdonú, országos szervizhálózattal rendelkező, dinamikusan növekvő partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Pont-pont és pont-multipont távközlési rendszerek telepítése, üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítása
  • Távközlési berendezések (multiplexerek, konverterek) karbantartása, üzemeltetése
  • Távközlési hálózati mérések elvégzése
  • Közreműködés a műsorterjesztési berendezések üzemeltetésében
  • Elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása
  • Ügyelet, készenlét ellátása
  • Feladatok ellátása során magasban történő munkavégzés (ipari alpin technológiával)

Elvárások:

  • Híradástechnikai vagy távközlési szakirányon szerzett felsőfokú (villamosmérnök) vagy középfokú (technikus) végzettség (releváns tapasztalat megléte esetén más, legalább középfokú műszaki végzettség is elégséges)
  • Távközlési üzemeltetés iránti kiemelkedő érdeklődés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás
  • Egészségügyi alkalmasság és hajlandóság a magasban történő munkavégzésre, és ipari alpinista képesítés megszerzésére
  • Eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó- és koordinációs készség, csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság

Előny:

  • Távközlési telepítési vagy üzemeltetési területen szerzett tapasztalat (PP, PMP, rendszerek, multiplexerek, PDH, SDH hálózatok ismerete)
  • Ipari alpinista képesítés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus csapat
  • Biztos, hosszútávú munkahely

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.