www.cvonline.hu

Távközlési diszpécser (fődiszpécser)

  • A hirdetés 711 napja lejárt

„Csatlakozz az átalakulásban lévő, piacorientált vasúttársasághoz!

Tervezzük együtt a sikeres jövőt!”

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság TEB Központ szervezete munkatársat keres

Távközlési diszpécser
(fődiszpécser)

pozícióba

A munkakör célja:

a központi üzemeltetésű távközlési (pl. GSM-R) rendszerek és berendezések üzemvitelének, zavar- és hibaelhárításának hálózati szintű operatív kezelése érdekében.

Főbb feladatok:

  • Feladatkörébe tartozik a hibaelhárítás országos hatáskörű menedzselése.
  • Közreműködik az előre nem látott akadályoztatások megszüntetésében.
  • A hálózaton előforduló meghibásodásokról elemzéseket ad, illetve fejlesztési javaslatot készít.
  • Intézkedik az ügyfélszolgálattól érkező panaszok, illetve a felügyeleti rendszerből érkező riasztások kivizsgálására. Végzi a vagyonvédelmi felügyeleti rendszer jelzéseinek kezelését.
  • A távközlési szakterületet érintő rendkívüli események bekövetkeztekor végzi a hibaelhárítás koordinálását.
  • Probléma menedzsment keretében feladatkörébe tartozik hibaelhárítási procedúrák, megoldások kidolgozása, szabályozások készítése.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a társszolgálatok illetékeseivel.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség
  • Felsőfokú – a szakterületre előírt – vasúti szakvizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • 5 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • 19/2011. NFM. rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (amelynek megszerzéséhez a munkáltató képzést biztosít a munkabér folyósítása mellett)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, szabályok, rendeletek ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Orvosi alkalmasság

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol műszaki szakmai nyelvismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt
  • Munkatársaink szakmai fejlődését széleskörű képzési lehetőséggel támogatjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő