Távhővezetékek és Berendezések Építésére Jogosító Felelős Műszaki Vezető

  • A hirdetés 1361 napja lejárt

A

SADE - Magyarország Mélyépítő Kft.

 munkatársat keres.

Feladatok:

  • Távhővezetékek és berendezések kivitelezési projektjeinek megvalósítása,
  • Költség és ütemterv készítése és követése,
  • Engedélyek beszerzése a hivatalos szervektől,
  • A project megvalósításához nélkülözhetetlen erőforrás szükséglet megtervezése és biztosítása,
  • Potenciális és szerződéses partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Árajánlatok kérése, kiértékelése és a vállalkozói szerződések előkészítése,
  • Pénzügyi jelentések előkészítése,
  • Építésvezetők és főépítésvezetők munkájának koordinálása, felügyelete.

Elvárások:

  • Távhővezetékek és berendezések építésére jogosító Felelős Műszaki Vezetői jogosultság megléte (MV-TH/A (B)),
  • További Felelős Műszaki Vezetői jogosultság előnyt jelent (MV-ÉP/AM, MV-Ép/ÉV, MV-W/A (B), MV-VZ/A (B))
  • Szakirányú műszaki végzettség (egyetem vagy főiskola),
  • Legalább 10 éves szakmai tapasztalat (távhővezetékek építése),
  • Ms-Office felhasználói szintű ismerete,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Megbízhatóság,
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Magyarország egész területe

Fényképes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével) és motivációs levél megküldésével a lenti e-mail címre vagy a 1117 Budapest, Budafoki út 72-74. postacímre.