www.cvonline.hu

Távfelügyeleti operátor-Részmunkaidőben

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.03.
Hirdetés azonosító: 922886

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Távfelügyeleti operátor-Részmunkaidőben
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: A Tesco Central Monitoring Station (TCMS) egy a vállalat által működtetett az áruházi működést támogató, felügyelő központ. Legfőbb funkcióban ellát vagyonvédelmi távfelügyeletet, világításvezérlést, hűtőfelügyeletet, göngyölegautomata működési felügyeletet és végez különböző felméréseket a társosztályok számára. A központ az év minden napján, 24 órában működik és állandó kapcsolatot tart fent az áruházakkal, társosztályokkal.
- A Tesco összes áruházát kiszolgáló távfelügyeleti központban látja el a munkáját, mely az év minden napján a nap 24 órájában üzemel
- A munkavégzés megszakítás nélküli munkarendben a csoportvezetők által irányított napi beosztás történik, e szerint végzi munkáját
- A távfelügyeletbe integrált áruházi rendszereket kezeli, távfelügyeleti jelzése esetén az előírásoknak megfelelően jár el
- Napi feladatellátása során tudomására jutott, felderített folyamathibákat, visszaéléseket kivizsgálja, jelenti munkahelyi vezetőjének
- A munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatokat ellátja,
- Segíti, támogatja a Biztonsági osztály, és a társosztályok dolgozóinak munkáját, részt vállal a csapatszellem kialakításában
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középiskolai érettségi,
- Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret (Excel, Word, Outlook)
- Jó látást, kézügyességet igénylő munkakör
- Jó koncentráció képesség stressz helyzetekben
- Magabiztos, határozott kommunikációs képesség
- Monotonitástűrés
- Csapatmunka
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Angol nyelv ismerete
- Contact Centerben szerzet munkahelyi tapasztalat
- Kreativitás
- Elemző, analitikus gondolkodásmód