www.cvonline.hu

Távfelügyeleti operátor-diszpécser

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Magyar tulajdonú műholdas gépjárművédelmi és flottakövetési szolgáltatások kereskedelmével és üzemeltetésével foglalkozó vállalat, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gépjárművédelmi, logisztikai szoftver üzemeltetése
  • Bejövő jelzések kezelése
  • Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság és felelősségvállalás
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Középfokú végzettség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete és egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Juttatási csomag
  • Kiváló munkahelyi légkör, fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A munkavégzés 24m-48p órás munkarendben, hétvégi éjszakai munkavégzéssel is.

Fényképes önéletrajzát fizetésigény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő