www.cvonline.hu

Távfelügyeleti diszpécser

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Távfelügyeleti diszpécsert

keresünk

Az Őrmester Vagyonvédelmi Nyrt. Távfelügyeleti üzletág csoportja munkatársat keres Diszpécser munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Intézkedés riasztások esetén: kapcsolattartás az ügyféllel és a kivonuló járőrszolgálattal
  • CRM rendszer használata
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Számítástechnikai (Word, Excel) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stressz tűrés
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • 1-3 év diszpécseri munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Érvényes vagyonőri igazolvány
  • Érvényes jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Munkaidő: 24/48 órás munkarendben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltüntetésével várjuk az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő