Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Tatabánya - Privát Banki tanácsadó

Feladatok:

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Tatabányai Fiók

Privát banki tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • magas szintű privát banki szolgáltatás nyújtása kiemelt ügyfélkör számára
  • személyre szabott befektetési és pénzügyi tanácsadás
  • privát banki ügymenet lebonyolítása és adminisztrálása
  • az ügyfélállomány növelése, új ügyfelek akvizíciója
  • banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • értékesítési szerződések készítése, egyedi kondíciók engedélyeztetése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági iskolai végzettség
  • pénzügyi értékesítési tapasztalat
  • befektetési piacok/termékek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • jó szervezői és együttműködési képesség
  • jó csapatmunka készség és tanácsadási jártasság
  • jó ügyfélkezelési, tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • angol és/vagy német államilag elismert legalább alapfokú nyelvismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • értékpapír piaci jogi vizsga

Ha Ön élni kíván az általunk nyújtott lehetőséggel, kérjük, jelentkezését

legkésőbb 2014. szeptember 30-ig nyújtsa be

az OTP Bank honlapjának (Link megjelenítése) Karrier portálján.

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

                Referenciakód:ÉDR20140923-2

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő