Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Tatabánya Pláza Fiók - fiókvezető

Feladatok:

Tatabánya Pláza Fiókja

FIÓKVEZETŐ

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • a fiók értékesítési stratégiájának kialakítása és üzleti tervének végrehajtása
  • a fiók működésének üzleti és szakmai irányítása, a működés szakmai és humán feltételeinek biztosítása, a meghatározott anyagi keretekkel történő gazdálkodás
  • az értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfélakvirálás, illetve annak irányítása
  • kiemelt ügyfelekkel, külső szervezetekkel és régióvezetéssel való kapcsolattartás
  • bank- és bankcsoport termékek és szolgáltatások értékesítése és annak koordinálása
  • ügyfélbejelentések kezelése, vezetői ellenőrzés

Elvárások:

  • többéves széleskörű banki szakmai tapasztalat és gyakorlat
  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, power point, internet)
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • hatékony folyamatmenedzselés és szervezői készség
  • precizitás
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • tárgyalóképes német vagy angol
    nyelvismeret
  • értékesítési, ügyfélkapcsolati tapasztalat

Jelentkezési határidő2015. december 18. (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Tatabánya
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő