www.cvonline.hu

Tartalommenedzser munkatárs

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Tartalommenedzser munkatársat keresünk sportfogadási területre

A Szerencsejáték Zrt. az új sportfogadási rendszeréhez tartalommenedzser munkatársat keres.

Feladatai:

  • A fogadási weblap szerkesztése, a tartalom karbantartása, folyamatos aktualizálása.
  • Fogadási ajánlók, sport témájú hírek, promóciós ajánlatok készítése.
  • Az oldal különböző moduljainak elhelyezése, szerkesztése.
  • Együttműködés a sportfogadási szakértőkkel, az akvizíciós és CRM területeken dolgozókkal a weblapon megjelenő információk összeállításakor.
  • Közreműködés a papír alapú, a lottózói terminálokon, kijelzőkön valamint a teletexten megjelenő fogadási ajánlatok összeállításában, folyamatos aktualizálásában.
  • Lottózói terminálokon, kijelzőkön megjelenő ajánlók szerkesztése, kezelése.

A munkavégzés speciális munkarendben történik, gyakori esti és hétvégi munkavégzéssel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • széleskörű sportismeret
  • weblapszerkesztői ismeretek
  • online területen szerzett sportszerkesztői tapasztalat
  • jó íráskészség
  • a sportvilág történéseinek folyamatos követése
  • angol nyelvtudás
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • esztétikai érzék
  • nagyfokú stressz tűrés
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • online marketing területén szerzett tapasztalat
  • sportfogadás ismerete
  • webdesign ismeretek
  • fejlesztői gondolkodás
  • programozói ismeretek (HTML, Flash)
  • további idegen nyelv(ek) ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő