Tartalomkoordinátor (megváltozott munkaképességűeknek)(GI-6499)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 902272
lejárt

Felelősséggel tartozik a weboldal termékadatlapjainak, valamint keimelt aloldalainak aktualizálásáért, hitelességért valamint azok külalakjáért. Munkájával az Értékesítési vezetőnek, valamint a Back office vezetőnek tartozik elszámolással, ugyanakkor szorosan együttműködik a Marketing osztállyal is.
Leírásstruktúrák megtervezése.
Termékoldalak tartalmának feljavítása, ellenőrzése, helyesírási hibák, valamint a helytelen információk korrigálása.
Termékleírások vizuális-, illetve audiovizuális tartalommal történő ellátása.
Gondoskodás az ajánlott termékek és kiegészítők feltüntetéséről a termékaloldalakon.
Gyűjtő, valamint promóciós aloldalak folyamatos aktualizálása, termékek listázásának karbantartása.
Kategóriaoldalak folyamatos ellenőrzése, azok kiemelt, illetve ajánlott termékekkel történő feltöltése.
Márkák leírásának elkészítése, ellenőrzése, vagy éppen a már meglévők feljavítása.
Termékek piaci árainak feltüntetése, illetve szükség esetén azok aktualizálása
Szükség esetén aktív részvétel a Back office osztály napi szintű feladataiban.

Elvárás:
Megváltozott munkaképesség
Középfokú végzettség
Pontosság, precizitás, nagy munkabírás
Kiváló fogalmazó, szövegírói képesség
Kiemelkedő helyesírás
Komplexitás, egyszerre több projekt kezeléséhez
Erős számítógépes ismeretek
Angol nyelv alapfokú ismerete

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye