www.cvonline.hu

társasházi mobil értékesítési szakértő

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Társasházi hitelkonstrukciókkal és OTP Lakástakarék termékkel kapcsolatos tanácsadás és oktatás
  • Társasházi megtakarítási és hiteltermékek értékesítése
  • Üzleti partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Piaci igények felmérése, termékfejlesztési javaslatok készítése

Munkavégzés helye: OTP Bank Nyrt. Észak-dunántúli Régió területe győri székhellyel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Kifogástalan együttműködési és kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztosság és bizalomkeltő megjelenés

Előny:

  • pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • jogi végzettség
  • széleskörű és aktív társasházi kapcsolatrendszer

Jelentkezési határidő2015. március 29. (www.otpbank.hu/Karrier)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód belső: ÉDR20150317-3